Oud-tennisser Richard Krajicek ondergaat hartoperatie

27 May 2025, 16:05 uur
Den Haag & Regio
mainImage
ANP

Oud-tennisser Richard Krajicek heeft een hartoperatie ondergaan. Dat heeft zijn vrouw Daphne Deckers dinsdag gemeld via Instagram. Zij deelt een foto van Krajicek met een grote beterschapsballon.

"Ik wil jullie namens Richard een update geven: hij heeft een hartoperatie gehad", legt Deckers uit. "Een PEARS-operatie om precies te zijn, waarbij zijn verwijde aorta van buitenaf wordt gesteund door een op maat gemaakte prothese van meshmateriaal. Het was een hele ingreep maar het is allemaal goed gelukt, dus we zijn blij en opgelucht."

Haar 53-jarige echtgenoot heeft het ziekenhuis inmiddels verlaten. "We richten ons nu op zijn herstel", aldus Deckers. Zij dankt het team in het Amsterdam UMC voor de goede zorgen.

De Hagenaar is de enige Nederlandse tennisser die ooit een grandslamtitel behaalde in het enkelspel. In 1996 won hij het toernooi van Wimbledon. Na zijn afscheid als tennisprof werd hij toernooidirecteur van het ABN AMRO-toernooi van Rotterdam.
 

 


Door: ANP